Przejdź do treści

Szukasz sprawdzonego specjalisty?

Zapewniamy obsługę Państwa zleceń przez doświadczonego informatyka. Rozwiązujemy wszystkie, nawet najbardziej nietypowe i niespotykane problemy komputerowe oraz uszkodzenia sprzętowe komputerów oraz programów.

Usługi wykonujemy z reguły w siedzibie Klienta, chyba że problem wymaga bardziej skomplikowanego i czasochłonnego podejścia, wówczas sprzęt zabieramy do siebie.

Informatyk Poznań

Skorzystaj z naszego serwisu komputerowego

Wspólnie z Państwem dokonujemy analizy dotychczasowych rozwiązań informatycznych, a następnie przedstawiamy w ofercie co należy zmienić, zostawić lub poprawić. Dzięki takiemu indywidualnemu podejściu do klienta, jesteśmy w stanie optymalnie dostosować każde rozwiązanie. W trakcie trwania umowy partnerskiej zobowiązujemy się do bezpłatnych konserwacji mających na celu zabezpieczenie danych oraz zoptymalizowanie działania systemów operacyjnych. Wszystkie działania serwisowe są wówczas objęte bardzo wysokim rabatem, a nawet bezpłatne.

Podczas planowania zakupu nowego sprzętu, doradzimy jakimi parametrami należy się kierować oraz przedstawimy zalety i wady każdego urządzenia. Chętnie dostarczymy wybrany produkt na bardzo korzystnych warunkach.